تبلیغات
دانشجو Bia2univ - نرم افزار آفیس 2013
تاریخ : چهارشنبه 4 بهمن 1391 | 08:52 ب.ظ | نویسنده : مهرداد كرمی

نسخه جدید Microsoft Office ۲۰۱۳ که تقریبا به همراه ویندوز ۸ وارد بازار شده است آفیس ۲۰۱۳ با قابلیت های جدید و رابط کاربری جدیدی همراه است ولی شما می‌توانید همان ریبون آفیس (نوار منوی بالای نرم‌افزارهای آفیس ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ ) را در آفیس ۲۰۱۳ نیز داشته باشید.
 در گوشه پنجره نرم‌افزارهای مختلف Word, Excel, Outlook و دیگر ابزارهای آفیس وجود دارد و کاربر براحتی می‌تواند آن را فعال کند. مایکروسافت در نسخه جدید آفیس خود تغییرات شگرفی را در پیش گرفته است. نه تنها ظاهر و رابط کاربری این مجموعه نرم افزاری شبیه به ویندوز ۸ شده و در ابزارهای صفحه لمسی همچون تبلت بسیار بهتر عمل خواهد کرد. بلکه این شرکت شیوه شخصی سازی و مدیریت بخش های مختلف آفیس را هم به شکل چشم گیری تغییر داده و به کاربران امکان استفاده از اپلیکیشن های ویژه ای را در مجموعه آفیس می دهد. این مجموعه نرم افزارهای Word , Excel , Powerpoint , OneNote , Outlook و Groove و Publisher و Access و Infopath و عرضه شده است.

Office 2013


Office 2013

64Bit

part 1

part 2

part 3


32Bit

part 1

part 2

part 3

Crack

فایل را در حالت Run as administrator اجرا کنید سپس در پنجره نرم افزار بر روی آیکون آفیس کلیک کنید، در سربرگ دوم Install را بزنید سپس در سمت راست کلیک Active را بزنید.

Pass : www.p30download.com
دانلود سایر ورژن ها
طبقه بندی: نرم افزار و تحقیق و مقاله و..، 
برچسب ها: دانلود Microsoft Office 2013 Professional Plus، دانلود office 2013، دانلود آفیس 2013، دانلود سریال Microsoft Office 2013 Professional Plus، دانلود کرک Microsoft Office 2013 Professional Plus، دانلود کرک office 2013، دانلود کرک آفیس 2013،  

  • paper |